Tüm Personeliniz Bilgisayarda Çalışıyor ve İnternet Kullanıyorsa Hala İşlerinizi Hızlandırmanın Geliştirmenin Bir Yolu Var Demektir.

Uzmanlarımız işlerinizin ve personel yükünün analizini yaptıktan sonra sizler için özel web tabanlı yazılım teknolojileri geliştirerek işinizin hızına hız katacaktır. İdeal bir yazılım kullanılarak bir çok personel yükü hafifletilebilir ve firma potansiyelinde hız sağlanılabilinir. öztürk medya internet tabanlı yazılım teknolojilerini kullanarak sizlere en uygun yazılımı geliştiriyor.


Hayal Edin
Detaylandırın
Yazalım

İhtiyacınız olan web yazılım sadece hayal gücünüz ile sınırlı

Öztürk Medya tüm yazılımlarında Php yazılım dili,Mysql veri tabanı yapısı kullanmakdatır. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda asp ve diğer dillerdede yazılan yazılımlara destek sunmakta ve geliştirmektedir. İnternet yazılım teknolojilerinin yapabildiği herşeyi bugün yapabiliryor,yapamadıklarını ise geliştiriyor vaad ediyoruz.


Kontrol Paneli

Web sitelerinize özel kontrol paneli yazılımı entegrasyonu ile web sayfanızı kolaylıklı yönetebilir, tüm üyelerinize toplu sms ve mail gönderimi, haber bültenlerini kolaylıkla ulaştırabilir ve abonelikler oluşturabilirsiniz. Tamamen isteklerinize özel hazırlanan kontrol paneline daha birçok özellik eklemek sadece hayal gücünüze bağlıdır.

Özel Ticaret Yazılımları

Ürünlerinizi internet üzerinden satıyorsanız ve kargo takibi ödeme takibi stok bilgisi ürün giriş çıkışı vb. gibi birçok personel yükünü Öztürk Medya özel e-ticaret yazılımı ile önleyebilir tüm satışlarınızı yeni e-ticaret sitenizden yapıp yönetebilirsiniz.

SEO Çalışması

Tüm yazılımlarımız sizleri ve sitenizi görünebilir kılmak için arama motorlarına uyumlu seo altyapısı ile geliştirilmektedir. Alt yapısı seoya uyumlu sistemler arama sonuçlarında çok daha başarılı sonuçlar vermektedir. Sitenizin tanıtımı için yazılım aşamasında yapılması gereken olmazsa olmaz bir unsurdur seo alyapısı. Öztürk Medya bu hizmeti standartlaştırmış ve tüm web projelerinde sunmaktadır.


Özel web yazılımları denildiğinde aklınıza ilk başta internet üzerinde hazırlanan konrol panelleri geliyor değilmi? Fakat web yazılım betikleri bilinenin aksine ihtiyaca göre network sistemler içerisinde internet üzerinde çalışmayacak şekilde hazırlanabilir. Yazılımın bu şekilde yapılandırılmasına intranet demekteyiz, web yazılım teknolojisinin avantajlarından birisi ise bu şekilde ortaya çıkıyor. Yazılım networkte çalışacak şekilde hazırlanır (intranet) istenildiğinde ise internete açılarak uzaktaki bir bilgisayardan yazılım programının kontrol edilmesi sağlanır. bu kontrol yapısı tahmin ettiğinizden daha basit kullanışlı ve profesyoneldir.

internet üzerinden kontrolü sağlanılan yazılımların güvenlik durumları her zaman kullanıcıları tedirgin etmiştir. uzman yazılım ekibimiz programlarınızı yazarken işlem sıralamasının en üstünde güvenlik maddesini tutmaktadır. Çünkü size ait olan bir yazılım, şirketinizin sır ortağı ve bilgi kütüphanesi olmalıdır. Şirketimiz bu unsurları değerlendirdiği için yazılım güvenliği her zaman ön planda tutmaktadır. Web yazılımlarımızda SSL sertifikalarımızı gördüğünüzde de güvenliğe verdiğimiz değeri anlayacağınızı düşünüyoruz. Yazılımlarımızın dışarıya karşı olan güvenliğini koruma altına aldığımıza göre, artık verilerimizi kontrol altına almamız gerekiyor Sunucularımız normal şartlar altında 3 günde bir yedekleniyor. Yapılan bu işlem siz çalışmalarınızı istemeden silseniz bile üç gün öncesine dönerek verilerinizi sizlere geri kazandırmamızı sağlıyor.

Sunulan özel yazılım hizmeti içerisinde günlük içerikler girelecek ve aktif olarak veri işlenecekse günlük veri yedekleme talebinde de bulunabilirsiniz veya günlük verilerinizin yedeklenlesi için sisteme otomatik talimat verebilirsiniz. internet üzerinde çalışacak bir yazılım kullanacaksanız sizlerde sunucularımız sayfamızdan günvenlik önlemlerimiz ve yedekleme sistemlerimizi görebilirsiniz.