Ne Bir Eksik Ne Bir Fazla, Tam Olması Gerektiği Gibi Görsel ve İşlevsel.

Ekibimiz proje sahibi ile toplantı planlayarak, tasarımın tam anlamıyla ortak fikirler üzerinde oluşturulmasını sağlıyor.


layout styles

Özel Web Site Tasarımı

Sizlere ve firmanıza özgü profesyonel tasarım ekibimiz tarafından sunulmaktadır. Web sitenizin tüm çizgi ve hatlarında tamamen kurumsal kimlik çalışması'nı hissedeceksiniz.

Firmanız sizin için olduğu kadar internettede özel olacak ve kendi tarzını yasıtan arayüz tasarımı ile fark oluşturacaktır.


Kurumsal Web Tasarım

Teknolojik yüzünüzü ziyaretcilerinizde çok sevecek. Kurumsal web sitenizin tasarımının yanı sıra işlevselliğide oldukça önemlidir. Öztürk Medya sizlere yıllar içerisinde kazanmış olduğu tecrübelerinden faydalanarak kullanıcı deneyimi mükemmelleştirilmiş üstün web siteler hazırlayacaktır.

Ziyaretcileriniz web sitenizde kaybolmadan kurumsal çizgileriniz içerisinde aradığı ürün veya hizmete anında ulaşacaklar.

style switcher

İnternet Heryerde

Ziyaretçilerin size en kolay ulaşım yöntemi.

Cep telefonları ve diğer tüm mobil cihazalara uyumlu web siteler

Yapılan araştırmalara göre 2016 yılında ziyaret edilen web sitelerin %34'ü mobil cihazlar kullanılarak gerçekleştiriliyor.

Bu oran bizlere internetin mobil ortamdaki gücünü açıkca ifade ediyor. Tüm web sitelerinizi mobil platformlar için uyumlu olarak tasarlıyoruz.

dark and light

Neler Sunuyoruz

Üstün Kullanıcı Deneyimi

Yapılan tüm araştırma va incelemelerimiz sonucunda mükemmel kullanıcı deneyimi sunan arayüz tasarımları.

Özel Web Tasarım

Kurumsal kimlik çalışmanız ile uyumlu sadece firmanıza özel etkileyici ve profesyonel web site tasarımları.

Özel Crm Yazılımı

Web sitenize entegre veya intranet ortamında ihtiyaçlarınıza yönelik kurgulanıp yazılan web yazılım hizmeti.

Seo Danışmanlığı

Web sitenizin, ürün veya hizmetlerinizin tanıtım aşamasında google'da zirveye ulaşmanızı sağlayacak ekip çalışmamız.

Reklam Danışmanlığı

Google veya diğer arama motorlarında sizler için optimize edilmiş performanslı reklam oluşturma ve takip hizmeti sunuyoruz.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medyadaki imajınız güvenilir ellerde, tüm platformlarda etkin olacak ve ziyaretçilerinize hizmet sunacaksınız.

Kurumsal Web Tasarım

Referanslarımızdan bazıları. Sizleride burada görmekten mutluluk duyarız.

Web Tasarım da Kalite Kurallarımız

Kurumsal web tasarım hizmeti için, uzmanlarımız ile görüşerek web sayfanızda olmasını istediğiniz daha önce yapılmamış olan bir fikrinizden bahsedebilirsiniz. Günümüz teknolojileri fikrinizin yapılmasına müsade ediyorsa ekibimiz aklınızdaki projeyi sizin için gerçekleştireceklerdir. Özel fikirleriniz sonucu oluşturulan projenize patent başvurusu yapabilir, keşfettiğiniz web projesi fikrinizi başkalarının kullanmasını engelleyebilirsiniz.

Dikkatlice hazırlanan bir web sayfası; işletme,şirket,ürün,şahıs vb. tüm kurumların reklam ihtiyacını tek başına görmektedir. Günümüzde her üç kişiden ikisi internet kullanmaktadır. İnternet platformunun bu gözardı edilemez gücünü sadece size özel yapılmış olan tasarım hizmeti ile deneyin.

İnternette hedefleriniz yüksekse, kendiniz veya firmanız için en sağlam temelleri atmak istiyorsanız özel web tasarım hizmeti doğru bir başlangıç olacaktır.


Etkileyici, yeni teknolojileri barındıran, tüm platformlara uyumlu ve rakiplerinizden farklı web site tasarımlarının geliştirilmesi.

Web sayfanızda sunduğunuz hizmetlerinizi ön planda tutmak ve potansiyel müşterilerinizin rahat ulaşmalarını sağlamak.

Sağladığınız hizmet veya ürün ile ilgili profesyonel görseller ve açıklamalar sunarak, ziyaretcilerin güvenini kazanmak.