Web Siteniz Çok Başarılı İşlerinizi ve Firmanızı Tam Anlamıyla Yansıtıyorsa, Geriye Sadece Onu İnsanların Önüne Çıkartmak Kalmış Demektir.

Öztürk Medya seo ekibi sizler için sektörünüzü ve rekabet oranını araştırarak, yeni hedef kitleler belirleyecek ve bu kitlelerde sitenizin görünmesini sağlayacaktır. seo çalışması doğru yapıldığında ve başarılı olarak sonuçlandığında web sitenize organik arama sonuçlarından birçok potansiyel müşteri ziyareti gerçekleşecektir. İnternet platformunun ve web sitenizi reklam gücünü kullanmak istiyosanız seo çalışması olmazsa olmazlar arasındır.


Doğru Adımlarşa Seo Çalışması

seo çalışması analizi

Rakip Analizi ve Sektör Araştırması

Seo çalışmasına başlamadan önce rakiplerinizin internet ortamındaki konumunu ve söktörünüzdeki seo çalışması rekabet ortamının ölçümleri yapılmaktadır. Başarılı bir sonuç elde edebilmek için en önemli etken doğru analizler yapabilmekten geçmektedir.

web sitesinin incelenmesi

Web Sitenizin İncelenmesi

Seo çalışmasına rakiplerinizden bir sıfır geride başlamamak için web sitemizin mutlaka seo alt yapısına uygun ve müşterilerinize rakiplerimizin web sitelerinden daha fazla hitap ediyor olması gerekmektedir. Sağlam bir web sitesi ile seo için uygulanan her adımda daha fazla verim alınmaktadır.

seo çalışmasına başlanılması

Seo Çalışmasına Başlanması

Tüm seo araştırmaları ve web sitemiz ile ilgili ayarlamalar yapıldıktan sonra seo çalışma planı hazırlanarak seo çalışmasına başlanılır. Yapılan planda da belirtileceği üzere gün geçtikçe web sayfanız belirlenilen anahtar kelimeler de sıralaması yükselmeye ve insanların önüne daha fazla çıkmaya başlayacaktır. Başarılı bir seo çalışması düzenli disiplinli en günceli takip eden ve devamlılığı olan çalışmalardır.

Öztürk Medya seo çalışmasında kurumsal firmaların veya şahısların oldukları konumları koruma ve internet ortamında sürekli olarak yükselmesini amaçlamakta ve sağlamaktadır.

Dikkatsizce yapılan seo çalışmalarında sitelerin banlanması oldukları konumlardan da daha aşağıya inmesi veya listelerden tamamen kalması gibi durumlar söz konusu olabilmektedir.

Web sitenizi emin ellere teslim etmelisiniz. Seo çalışması sonuçlandığında internetin gerçek reklam gücünü ve sizlere kazandırdıklarını görebilirsiniz. Öztürk Medya sizler için seo çalışmalarını günlük takip etmekte ve en güncel teknolojileri sitenize ve seo çalışmalarınıza uygulamaktadır.